O rejestracji

Koszt udziału w konferencji

Koszt udziału w dwudniowej konferencji HiperAutomatyzacja 5 - bez względu na wielkość i branżę firmy w której Pani / Pan pracuje wynosi 0 zł. Wymagane jest tylko prawidłowe wypełnienie i przesłanie zgłoszenia rejestracyjnego (dostępnego na dole tej strony).

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.03.2022 r. do godziny 17:00.

Dodatkowe korzyści z udziału w konferencji

Dla zarejestrowanych użytkowników konferencji dostępne nieodpłatnie nagrania z tego wydarzenia i udostępnione przez prelegentów materiały.

Formularz rejestracyjny

Uwaga: nie traktujemy Państwa jako leady sprzedażowe i nie przekazujemy Państwa maili do żadnych firmy informatycznych / doradczych.

Proszę podać swój służbowy e-mail (mailem służbowym nie są konta w domenach Gmail, Hotmail, WP, Interia, itp. - zgłoszenia z tymi mailami nie będą rozpatrywane).
Jeśli chce mieć Pani / Pan pewność, że imienna wejściówka nie utknie w filtrze antyspamowym Państwa firmy, podaj nam również prywatny adres e-mail, na który wyślemy jej duplikat.
Proszę podać pełną nazwę firmy w której Pani / Pan pracuje
W jakiej branży głównie działa firma, w której Pani / Pan pracuje?
Proszę podać jaką rolę Pani / Pan obecnie pełni
Proszę podać w której części organizacji Pani / Pan pracuje
Proszę podać, jaka jest Pani / Pana główna rola w kontekście wdrażania hiperautomatyzacji?
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Odwołanie i przełożenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia na inny termin konferencji HiperAutomatyzacja 5 w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych.