O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Justyna Bagińska
Justyna Bagińska
Automation Programmer
Postmedia

Specjalista ds. automatyzowania procesów - z naciskiem na "Od wszystkiego", z doświadczeniem w HR i Back Office. Naprawia procesy w dużych i małych organizacjach poprzez optymalizacje i robotyzacje.

Agnieszka Belowska-Gosławska
Agnieszka Belowska-Gosławska
Head of Robotics
Nordea

Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.

Bartosz Borkowski
Bartosz Borkowski
Konsultant ds. robotyzacji procesów
Digital Teammates

Opowiedzialny za analizę potencjału robotycznego, development procesów, pomoc w rozwiązywaniu zadań trudnych, weryfikację standardów w wykorzystywanych technologiach, audyty procesów i zmian, a także rozwój dodatkowych funkcji Blue Prism.

Łukasz Borowiecki
Łukasz Borowiecki
CEO
10 Senses

Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych, obroniony w SGH. Łącznie posiada 10 lat doświadczenia w projektach data science oraz wykorzystujących dane w firmach konsultingowych oraz badań marketingowych. Jest autorem wielu publikacji dotyczących wykorzystania AI.

Adam Bujnowski
Adam Bujnowski
Kierownik Zespołu Rozwoju AI i Automatyzacji
PZU

Od 10 lat pracuje w projektach związanych z wdrażaniem zmian w systemach informatycznych. Wdraża zmiany głównie nastawione na automatyzację i optymalizację procesów.

Tomasz Bykowski
Tomasz Bykowski
Członek zarządu
Horus

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w firmie Horus, oferującej rozwiązania informatyczne do zarządzania oraz inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych dla dużych firm, pragnących usprawnić działania operacyjne i obsługę klientów.

Izabela Chmielewska
Izabela Chmielewska
Digital Solution Designer
Horus

Zajmuje się projektowaniem rozwiązań do automatyzacji procesów biznesowych klasy BPMS oraz RPA. W swojej pracy koncentruje się na jak najlepszym dostosowaniu procesów do specyfiki organizacji oraz użyteczności projektowanych rozwiązań.

Piotr Cekiera
Piotr Cekiera
Dyrektor ds. Sprzedaży
Applica

Konsultant ds. rozwoju biznesu i dyrektorem sprzedaży w Applica. Odpowiedzialny za rozwój biznesu w Europie.

Katarzyna Czyrkiewicz
Analityk RPA
Hapag-Lloyd AG

Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.

Dudek
Mateusz Dudek
Management Consulting Analyst
Accenture

Od ponad 4 lat związany z automatyzacją, Process Mining oraz usprawnianiem procesów. Obecnie Process Mining stanowi jego główne pole zainteresowań, wraz z wiedzą na temat systemów SAP.

Mariusz Filipkowski
Mariusz Filipkowski
Co-founder
Evoqai

Od prawie 10 lat, tworzy systemy informatyczne bliskie biznesowi. Obecnie poza klasycznym programowaniem, zajmuję się sztuczną inteligencją i wplataniem uczenia maszynowego w procesy biznesowe.

Wojciech Furmański
Wojciech Furmański
Ekspert ds. robotyzacji procesów
Digital Teammates

Każdego dnia rozwiązuje trudne zadania pojawiające się w zespole, ustala standardy wykorzystywanych technologii, audytuje procesy wytworzone przez zespół, jest odpowiedzialny za rozwój dodatkowych funkcji Blue Prism, a także za rozeznanie w nowych technologiach.

Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Sovva

Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

Sylwia Gliwska
Sylwia Gliwska
Specjalista
PGE Obrót S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunku Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami. Stawia na ciągły rozwój i nie boi się wyzwań, dlatego swoje pierwsze kroki zawodowe w roku 2020 podjęła w firmie PGE Obrót S.A.

Paweł Gniewek
Paweł Gniewek
Senior Automation Specialist
Danish Crown GBS

RPA/.NET deweloper z 6 latami doświadczenia w międzynarodowych korporacjach. Praktyk automatyzacji w środowisku BPO/SSC. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w specjalizacji z zakresu prawa podatkowego.

Andrzej Goc
Andrzej Goc
Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych
Alior Bank

Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych w Alior Banku oraz certyfikowany deweloper RPA.

Marek Golusik
Marek Golusik
Leader Centrum Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu
Santander Consumer Bank

Menadżer, ekonomista i mentor. Od 20 lat aktywny w branży finansowej, z bogatym i przekrojowym doświadczeniem w rolach Dyrektora Departamentu i Pionu, Członka Zarządu oraz v-ce Prezesa, głównie w podmiotach finansowych.

Marcin Grotowski
Kierownik ds. Rozwoju Procesów Biznesowych
No Limit

Od ponad 7 lat zajmuje się modelowaniem procesów i wytwarzaniem oprogramowania wspierającym funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pracując na pograniczu Biznes-IT skutecznie tworzy mosty zacierając granicę między wspomnianymi światami.

Piotr Grządziel
Piotr Grządziel
Head of Automation RPA CoE Europe & CIS
Danone

Piotr Grządziel pracuje w firmie Danone jako IT & Data Business Systems Senior Manager - DBS Central Europe and Nordics. Piotr kieruje zespołem IT & Data Value Chain.

Zygmunt Hryniewicz
Zygmunt Hryniewicz
Dyrektor ds. sprzedaży
Intelligent Technologies

Aktywny i zaangażowany dyrektor sprzedaży. Swoją współpracę z klientem opiera na zaufaniu. Jego motto życiowe to "Obietnice dane to obietnice dotrzymane".

Wojciech Jarzembowski
Wojciech Jarzembowski
Menedżer ds. Nowych Technologii
Alior Bank

Projekt Manager wdrożenia projektu Conversational Intelligence od strony Alior Bank.

Oskar Jedynasty
Oskar Jedynasty
Dyrektor ds. Rozwoju Oprogramowania
ERGO Hestia

Od 2018 roku odpowiedzialny m.in. za zbudowanie i późniejsze zarządzanie zespołem automatyzującym procesy biznesowe w firmie.

Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot 2.0) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, voicebot, chatbot, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i RPA.

Kaczmarski Piotr
Piotr Kaczmarski
CEO
Semper Paratus Legal House

Ceniony twórca nowatorskich rozwiązań. Obecnie zajęcie to zarządzanie organizacjami międzynarodowymi tak aby stworzyć możliwości współpracy przedsiębiorców i sztucznej inteligencji.

Aleksander Kania
Aleksander Kania
Sales Director
UiPath

Jeden z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce.

Marek Kamiński
Marek Kamiński
Head of RPA, Smart Automation and Lean Center of Excellence
Rockwell Automation

Swoje doświadczenie w RPA oraz Continuous Improvement zdobywał w międzynarodowych organizacjach sektora usługowego oraz bankowego. Przed 4 letnim doświadczeniem z branżą RPA odpowiadał m.in za poprawę efektywności procesów, architekturę korporacyjną oraz za budowanie świadomości procesowej.

Waldemar Kapica
Waldemar Kapica
Oracle APEX Developer
Pretius Low-Code

Scrum Master, programista z ponad 10 letnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu aplikacjami z branży telekomunikacyjnej, mediowej i logistycznej.

Leszek Karpiński
Leszek Karpiński
Kierownik produkcji
Brintons Agnella

Kilkanaście lat doświadczenia w pracy na produkcji, aktualnie kierownik produkcji w Brintons Agnella.

Krzysztof Karaszewski
Krzysztof Karaszewski
Automation Solution Lead
HSBC

Obecnie pracuje na stanowisku Automation Solution Lead w HSBC gdzie jest odpowiedzialny za implementację takich technologii jak RPA, IA oraz SI w regionie EMEA oraz ASP.

Adam Kasperowicz
Adam Kasperowicz
CIO
VAN group

Od ponad 20 lat związany z Grupą VAN, w której odpowiada za obszar IT. W ostatnich latach zainicjował szereg zmian w organizacji IT, które wspierają cyfrową transformację firmy.

Jacek Kawalec
Jacek Kawalec
CTO
VoiceLab.Ai

Jacek Kawalec od 25 lat jest zaangażowany w projekty internetowe. Od pierwszego polskiego portalu Wirtualna Polska w 1995 roku do rozwoju projektów AI w 2022.

Aleksandra Kazanowska
Aleksandra Kazanowska
Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów
Unilink

Wcześniej Specjalista ds. Administracji Sprzedaży, teraz Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów. Citizen Developer RPA w największej Multiagnecji w Polsce.

Wojciech Kowalczyk
Wojciech Kowalczyk
Dyrektor ds. Sprzedaży Agencyjnej
Metlife

Zawodowo od lat związany z rynkiem usług finansowych, w MetLife odpowiedzialny za obszar sprzedaży agencyjnej. Zajmuje się rekrutacją najlepszych specjalistów na rynku ubezpieczeniowych.

Artur Kowalewski
Artur Kowalewski
Product Owner / Starszy specjalista ds. automatyzacji procesów
mBank

Odpowiedzialny za optymalizowanie i upraszczanie procesów w mBanku. Product Owner i analityk, który lubi wcielać się w rolę dewelopera RPA.

Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
Prezes zarządu
Archman

Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Krystian Kozłowski
Krystian Kozłowski
Menedżer Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
Alior Bank

Menedżer Zespołu Robotyzacji w Alior Banku oraz certyfikowany deweloper RPA. Promotor Citizen Developmentu oraz organizator cyklu szkoleń Akademia Robotyzacji.

Michał Kruszyna
Michał Kruszyna
Specjalista ds. RPA
Morele.net

Od 3 lat zajmuje się automatyzacją w Morele.net. Obecnie odpowiedzialny za robotyzację działu zamówień.

Andrzej Kubiak
Andrzej Kubiak
Dyrektor ds. rozwoju
Pirxon

Przewodniczący Rady Nadzorczej PIRXON. Odpowiada za rozwój biznesu, poszczególnych produktów pod marką PIRXON i kieruje współpracą z Klientami.

Krzysztof Kuczkowski
Krzysztof Kuczkowski
Head of Intelligent Process Automation Delivery Team
Mindbox

Krzysztof, od ponad 10 lat, zajmuje się automatyzacją procesów, zaczynając od procesów przemysłowych przez automatyzację działań marketingowych, aktualnie całkowicie skupia się na automatyzacji procesów biznesowych.

Artur Kuraś
Artur Kuraś
Dyrektor operacyjny
Amnis Code

Dyrektor Operacyjny w spółce Amnis Code, Head of Software Development w Holding 1. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów oraz usług biznesowych.

Justyna Kwil
Justyna Kwil
Business Development Director
Omega Enterprise Services

Swoją karierę rozpoczęła w dużej korporacji GlaxoSmithKline. Aktywnie działa z platformą Qalcwise od 2015 r. i zautomatyzowała kilkaset procesów dla dużych Polskich przedsiębiorstw. Uważa, że no-code to przyszłość.

Mateusz Linda
Mateusz Linda
Dyrektor ds. RPA
Hapag-Lloyd AG

Mateusz ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy na styku biznesu oraz IT, od niedawna opiekując się globalnym Center of Excellence w obszarze RPA firmy Hapag-Lloyd.

Grzegorz Ludwin
Grzegorz Ludwin
RPA CoE Manager
Danish Crown GBS

10 lat doświadczenia w SSC, najpierw w finansach, następnie jako project manager oraz business analyst. Od 2019 w zespole RPA CoE w firmie Danis Crown GBS.

Tomasz Łysiak
Tomasz Łysiak
Dyrektor ds. Wdrożeń
Grupa PZU

Od ponad 18 lat związany z Grupą PZU. Swój rozwój zawodowy rozpoczął w Contact Center, z którym związany jest do dziś, od pracy konsultanta poprzez rolę menedżera do zarządzania rozwojem i utrzymaniem całości infrastruktury CC.

Radosław Majer
Radosław Majer
Key Account Manager
Webcon

Manager z kilkunastoletnim doświadczaniem na styku biznesu i nowych technologii, które zdobywał podczas projektów realizowanych w największych firmach w Polsce.

Tomasz Makowski
Tomasz Makowski
Programista
ERGO Hestia

Programista odpowiedzialny za zarządzanie usługami wystawianymi do sieci publicznej oraz integrację automatyzowanych procesów z systemami wykorzystywanymi przez organizację.

Milan Malinowski
Milan Malinowski
Manager of IT Systems and Sales Support
CIECH Sarzyna

Ponad 13 letnie doświadczenie na rynku FMCG i AGRO w zakresie rozwojów systemów sprzedaży i route engineering oraz szeroko pojętej analityki i optymalizacji procesów.

Anna Maliszewska
Anna Maliszewska
Project Manager
TUZ Ubezpieczenia

Z branżą ubezpieczeń związana od 15 lat, na początku z obszarem Call Center, Obsługą klienta, a obecnie ze Wsparciem Sprzedaży.

Michał Marlinga
Senior Vice President
Citibank

Aktualnie Head of CitiLean and Smart Automation Center w grupie Citibank. Doświadczony menedżer i konsultant z ponad 16-letnim doświadczeniem w transformacjach biznesowych i operacyjnych, usprawnianiu procesów i automatyzacji. Lean Six Sigma Master Black Belt i ekspert change management'u.

Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Starszy kierownik
Warta

Związany z doskonaleniem i automatyzacją procesów od ponad 14 lat. Od ponad 5 lat kieruje zespołami odpowiedzialnymi za rozwój obszaru automatyzacji w organizacjach z branży ubezpieczeniowej i finansowej.

Maciej Michalak
Maciej Michalak
Lead Software Developer
Horus

Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań automatyzujących i wspierających procesy biznesowe na platformie Bonita. Pełni rolę team leadera i konsultanta.

Jan Nowak
Jan Nowak
CEO
BOTWISE

Janek jest założycielem i CEO startupu BOTWISE, który pozwala skrócić czas dostępu do informacji nawet o 90%. Od 10 lat w branży IT, gdzie buduje i rozwija zespoły developerskie i produktowe z mocnym naciskiem na efektywność procesową.

Anna Obrycka
Anna Obrycka
Junior Project Manager
EaaSi Carbon Limited

Absolwentka Wydziału Administracji PWSiP w Łomży. Aktualnie łączy studia informatyczne z pracą zdalną nad innowacyjnym projektem z branży energetycznej w UK.

Michał Owczarek
Michał Owczarek
Eksper ds. Innowacji
ING Bank Śląski

Pracę w ING Banku Śląskim rozpoczynał w zespole Architektury Korporacyjnej. Pracował także w roli Analityka Biznesowego w ING Banku w Luxemburgu. W chwili obecnej jest członkiem Centrum Eksperckiego ESG Innowacje.

Aleksandra Piasecka
Lead Process Mining Architect
A.P. Møller Mærsk

Od ponad 5 lat aktywnie wdraża Process Mining, obecnie Lead Process Mining Architect w A.P. Møller Mærsk.

Mirosław Pelc
Mirosław Pelc
Analityk biznesowy
PGE Obrót S.A.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki. 15 letnie doświadczenie przy wdrażaniu projektów IT w MŚP, Specjalizacja w systemach klasy ERP i ERPII.

Mirosław Pencak
Mirosław Pencak
Dyrektor IT
ZPC Otmuchow

Menadżer, architekt IT i konsultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze IT.

Bartosz Gontarz
Bartosz Gontarz
Kierownik Zespołu Obsługi Procesów Technicznych
PZU

Od początku kariery zawodowej związany z obsługą procesów ubezpieczeniowych. W grupie PZU od 2009 roku. Odpowiedzialny za obszar technicznej obsługi szkód

Paweł Pieróg
Paweł Pieróg
Kierownik Działu Analiz i Wsparcia Sprzedaży
The Lorenz Bahlsen Snack-World

Ekspert w zakresie realizacji projektów optymalizacyjnych i rozwojowych. Posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z automatyzacją procesów.

Magdalena Pisarczyk-Czekaj
Magdalena Pisarczyk-Czekaj
IT Projects Director
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2017 roku pełni w firmie Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A funkcję Dyrektora Ds. Projektów IT.

Joanna Popielecka
Fundraiser
Fundacja Mam serce

Wieloletnie doświadczenie w administracji oraz marketingu. W Fundacji Mam serce od dwóch lat na stanowisku Fundraiser. Koordynator projektu Avatar AV1.

Wojciech Przybylski
Wojciech Przybylski
Senior Process Management Specialist
Allegro

Przez większą część kariery związany ściśle z ITSM i product managementem. Od 3 lat w Allegro odpowiedzialny za usprawnianie procesów, w dużej mierze z wykorzystaniem technologii RPA.

Mariusz Pultyn
Chief Technology Officer
Digital Teammates

Założyciel startupu Digital Teammates oferującego usługi automatyzujące zadania pracowników biurowych. Praktyk zwinnych metod wytwarzania oprogramowania oraz twórca odnoszących sukcesy zwinnych zespołów.

Witold Oleksa
Witold Oleksa
Właściciel
Finance Factory

Właściciel biura rachunkowego - Finance Factory, w którym nowe generacje i nowinki technologiczne są na porządku dziennym.

Maria Raczkiewicz
Maria Raczkiewicz
Intelligent Automation Senior Specialist
Onwelo

Doświadczona architektka rozwiązań klasy RPA, analityczka biznesowa i deweloperka, specjalizująca się w pracy w trzech wiodących technologiach RPA, odpowiedzialna za wdrażanie kompleksowych projektów w CEE oraz USA.

Adam Rataj
Adam Rataj
Change Director
Morele.net

Od kilku lat w roli Change Director odpowiada za zmiany w Morele.net. Prowadzi projekty w takich obszarach jak: merge z Litewską spółką Pigu, zmiana strategii sprzedażowej, optymalizacja pracy w BackOffice za pomocą robotów.

Michał Robak
Michał Robak
Software Engineer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Od ponad dwóch lat w firmie Unima 2000 pełni stanowisko Software Engineer. Odpowiada za projektowanie i wdrażanie systemów opartych o mechanizmy AI. Specjalizuje się w architekturze systemów chatbotowych i voicebotowych.

Piotr Spaliński
Piotr Spaliński
Główny Inżynier
KGHM

Od 2011 roku pracuje na samodzielnych stanowiskach inżynierskich różnych szczebli w KGHM Polska Miedź SA w obszarze badań i rozwoju. Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa.

Kamila Pociech
Kamila Pociech
Analityczka biznesowa
Warta

W Warcie od ponad dekady, z czego prawie połowa w zespole automatyzacji procesów.

Bogdan Stanciu
Bogdan Stanciu
Process Mining Consultant
UiPath

RPA developer / Process Mining Consultant with UiPath, helps implementing Process Mining projects.

Dominika Sieroń
Dominika Sieroń
Head of Operations
3W Dystrybucja Budowlana

Specjalista ds. należności / Project manager ds. automatyzacji

Joanna Rychlicka
Joanna Rychlicka
Specjalista
MPWiK

Pełni rolę Ambasadora Robotyzacji w MPWiK S.A. we Wrocławiu (ewangelizuje i wdraża RPA w organizacji) - jest odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie Wirtualnym Zespołem Trenerów Robotów.

Krzysztof Sitarski
Krzysztof Sitarski
Process Mining Senior Specialist
Zimmer Biomet

Ukończone studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Większość kariery spędzona w różnych działach dużego Centrum Usług Finansowych międzynarodowego koncernu branży FMCG. Od dwóch lat zaangażowany w tematykę Process Miningu.

Andrzej Siwek
Head of Operations
mLeasing

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w mLeasing posiadający szerokie doświadczenie we wdrażaniu zmian procesowych, proceduralnych oraz narzędziowych.

Siuwak
Aleksandra Siwulska-Filar
Lider
MPWiK

Od ponad 10 lat zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, łącząc potrzeby biznesu i IT. Wdrażała system CRM, system do modelowania i publikacji procesów, system zarządzania dokumentacją, procesy na szynie integracyjnej.

Jakub Szulc
Jakub Szulc
Project Manager
Emplocity

Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań chatbotowych, pozwalających inteligentnie automatyzować procesy biznesowe. Mimo fascynacji AI, uważa że człowiek powinien dalej pozostać w centrum technologicznego rozwoju.

Agata Skowrońska-Domańska
Agata Skowrońska-Domańska
Dyrektor ds. planowania strategicznego
Echo Investment

Agata Skowrońska-Domańska jest dyrektorem ds. planowania strategicznego w Echo Investment od 2017 roku. W kwietniu 2021 roku objęła również stanowisko członka zarządu S.A. firmy Archicom.

prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Bartosz Sobolewski
Bartosz Sobolewski
CEO
Pirxon

Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z sukcesem wdraża rozwiązania IT w firmach polskich i zagranicznych, jak również w administracji publicznej. Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.

Marcin Springer
Marcin Springer
IT Service Manager
Allegro.pl

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży internetowej. Obecnie odpowiedzialny za obszar Digital Workplace i RPA Center of Excellence w Allegro.pl

Karolina Stano
Karolina Stano
Senior Expert - Process Automation Development
ING Bank Śląski

Product Owner i Business Translator. Posiada duże doświadczenie w usprawnianiu i automatyzacji procesów, od kilku lat również w zakresie automatyzacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Adrian Starukiewicz
Adrian Starukiewicz
RPA Deweloper
Warta

Wywodzący się z Biznesu Developer RPA. Od 2019 roku w Zespole Raportowania i Automatyzacji Procesów. Wytwarza rozwiązania bazujące na dostępie wysoko i nisko-poziomowym z wykorzystaniem API oraz SQL.

Mariusz Suchan
Mariusz Suchan
Senior Developer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych. Specjalizuje się w obszarze badań i rozwoju nowych technologii.

Sebastian Szachnowski
Sebastian Szachnowski
Dyrektor ds. digitalizacji People Services
Volvo Group

Ekspert HRIS i automatyzacji. Promotor podejścia Citizen Development.

Arkadiusz Szot
Arkadiusz Szot
Dyrektor Biura Rozwoju Obsługi i Operacji
PKO BP

Menedżer z długoletnim doświadczeniem, jeden z Head of Robotics w PKO Banku Polskim. Lider wielu projektów strategicznych banku z zakresu wdrażania optymalizacji, digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów.

Tomasz Śmietana
Tomasz Śmietana
Kierownik Działu Windykacji
EXPRESS

Odpowiada za obsługę procesu windykacji, ocenę ryzyka kredytowego i kontrolę kredytu kupieckiego.

Monika Ścibor-Staniszewska
Monika Ścibor-Staniszewska
Product Owner
Santander Consumer Bank

Product Owner w Tribe Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu w Santander Consumer Bank. Six Sigma Black Belt, Mentor, Certyfikowany Senior Manager ds. Zarządzania Procesami i Jakością.

Tobiasz Śledziński
Tobiasz Śledziński
Business Transformation Project Manager
Ringier Axel Springer Polska

Od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą optymalizacją procesów. Doświadczenie zdobywał w firmach doradczych oraz dużych organizacjach. Od ponad dwóch lat pełni rolę Business Transformation Project Managera w Ringier Axel Springer Polska.

Monika Świerczewska
Monika Świerczewska
Product Owner
Grupa PZU

Z Grupą PZU związana od 7 lat. Karierę zawodową rozpoczęła jako Konsultant w Contact Center, obecnie jako Product Owner RPA zajmuje się optymalizacją procesów w Grupie.

Mateusz Tajak
Mateusz Tajak
Business Process Consultant
GGS IT Consulting

Konsultant i Business Development Manager, wspierający klientów GGS IT Consulting. Skupiony na rozwiązaniach technologicznych wspierających transformację cyfrową.

Michał Topyło
Michał Topyło
Manager Process Mining CoE
Accenture

Aktualnie w Accenture Sp. z o. o. pełni funkcję Managera. Obszar zawodowego zainteresowania min. Process Intelligence, Process Mining, Task Mining, Advanced OCR, AI/ML, NLP i RPA.

Michał Trzęsiok
Michał Trzęsiok
Technical Sales
IBM

Specjalista z zakresu wielowymiarowej analizy danych, systemów uczących się (Machine Learning), modelowania matematycznego i sztucznej inteligencji.

Agnieszka Wilczek
Head of CoE
Ministerstwo Finansów

Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów MF, od 16 lat związana z branżą IT.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Doświadczony manager, od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT. Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca narzędzia do automatyzacji i robotyzacji procesów.

Magdalena Wysoczynskyj
Magdalena Wysoczynskyj
IT Delivery Manager
Grupa PZU

Kilkanaście lat doświadczenia w branży IT w zakresie zarządzania i dostarczania rozwiązań wspierających działanie biznesu. Specjalizacje w dziedzinie zarządzania projektami i zespołami wytwórczymi.

Marek Zieliński
Marek Zieliński
CTO
10 Senses

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z problemami związanymi z danymi i Data Science. Uczestniczył w projektach wdrożeń technologii związanych z Maszynowym Uczeniem, Sztuczną Inteligencją oraz Process Mining.