O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Łukasz Borowiecki
Łukasz Borowiecki
CEO
10 Senses

Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych, obroniony w SGH. Łącznie posiada 10 lat doświadczenia w projektach data science oraz wykorzystujących dane w firmach konsultingowych oraz badań marketingowych. Jest autorem wielu publikacji dotyczących wykorzystania AI.

Dudek
Mateusz Dudek
Management Consulting Analyst
Accenture

Od ponad 4 lat związany z automatyzacją, Process Mining oraz usprawnianiem procesów. Obecnie Process Mining stanowi jego główne pole zainteresowań, wraz z wiedzą na temat systemów SAP.

Aleksandra Piasecka
Lead Process Mining Architect
A.P. Møller Mærsk

Od ponad 5 lat aktywnie wdraża Process Mining, obecnie Lead Process Mining Architect w A.P. Møller Mærsk.

Krzysztof Sitarski
Krzysztof Sitarski
Process Mining Senior Specialist
Zimmer Biomet

Ukończone studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Większość kariery spędzona w różnych działach dużego Centrum Usług Finansowych międzynarodowego koncernu branży FMCG. Od dwóch lat zaangażowany w tematykę Process Miningu.

Michał Topyło
Michał Topyło
Manager Process Mining CoE
Accenture

Aktualnie w Accenture Sp. z o. o. pełni funkcję Managera. Obszar zawodowego zainteresowania min. Process Intelligence, Process Mining, Task Mining, Advanced OCR, AI/ML, NLP i RPA.

Marek Zieliński
Marek Zieliński
CTO
10 Senses

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z problemami związanymi z danymi i Data Science. Uczestniczył w projektach wdrożeń technologii związanych z Maszynowym Uczeniem, Sztuczną Inteligencją oraz Process Mining.