O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Sovva

Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot 2.0) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, voicebot, chatbot, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i RPA.

Kaczmarski Piotr
Piotr Kaczmarski
CEO
Semper Paratus Legal House

Ceniony twórca nowatorskich rozwiązań. Obecnie zajęcie to zarządzanie organizacjami międzynarodowymi tak aby stworzyć możliwości współpracy przedsiębiorców i sztucznej inteligencji.

Wojciech Kowalczyk
Wojciech Kowalczyk
Dyrektor ds. Sprzedaży Agencyjnej
Metlife

Zawodowo od lat związany z rynkiem usług finansowych, w MetLife odpowiedzialny za obszar sprzedaży agencyjnej. Zajmuje się rekrutacją najlepszych specjalistów na rynku ubezpieczeniowych.

Milan Malinowski
Milan Malinowski
Manager of IT Systems and Sales Support
CIECH Sarzyna

Ponad 13 letnie doświadczenie na rynku FMCG i AGRO w zakresie rozwojów systemów sprzedaży i route engineering oraz szeroko pojętej analityki i optymalizacji procesów.

Jan Nowak
Jan Nowak
CEO
BOTWISE

Janek jest założycielem i CEO startupu BOTWISE, który pozwala skrócić czas dostępu do informacji nawet o 90%. Od 10 lat w branży IT, gdzie buduje i rozwija zespoły developerskie i produktowe z mocnym naciskiem na efektywność procesową.

Anna Obrycka
Anna Obrycka
Junior Project Manager
EaaSi Carbon Limited

Absolwentka Wydziału Administracji PWSiP w Łomży. Aktualnie łączy studia informatyczne z pracą zdalną nad innowacyjnym projektem z branży energetycznej w UK.

Paweł Pieróg
Paweł Pieróg
Kierownik Działu Analiz i Wsparcia Sprzedaży
The Lorenz Bahlsen Snack-World

Ekspert w zakresie realizacji projektów optymalizacyjnych i rozwojowych. Posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z automatyzacją procesów.

Magdalena Pisarczyk-Czekaj
Magdalena Pisarczyk-Czekaj
IT Projects Director
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2017 roku pełni w firmie Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A funkcję Dyrektora Ds. Projektów IT.

Michał Robak
Michał Robak
Software Engineer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Od ponad dwóch lat w firmie Unima 2000 pełni stanowisko Software Engineer. Odpowiada za projektowanie i wdrażanie systemów opartych o mechanizmy AI. Specjalizuje się w architekturze systemów chatbotowych i voicebotowych.

Jakub Szulc
Jakub Szulc
Project Manager
Emplocity

Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań chatbotowych, pozwalających inteligentnie automatyzować procesy biznesowe. Mimo fascynacji AI, uważa że człowiek powinien dalej pozostać w centrum technologicznego rozwoju.

Mariusz Suchan
Mariusz Suchan
Senior Developer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych. Specjalizuje się w obszarze badań i rozwoju nowych technologii.

Michał Trzęsiok
Michał Trzęsiok
Technical Sales
IBM

Specjalista z zakresu wielowymiarowej analizy danych, systemów uczących się (Machine Learning), modelowania matematycznego i sztucznej inteligencji.