O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Sovva

Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

Wojciech Jarzembowski
Wojciech Jarzembowski
Menedżer ds. Nowych Technologii
Alior Bank

Projekt Manager wdrożenia projektu Conversational Intelligence od strony Alior Bank.

Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot 2.0) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, voicebot, chatbot, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i RPA.

Jacek Kawalec
Jacek Kawalec
CTO
VoiceLab.Ai

Jacek Kawalec od 25 lat jest zaangażowany w projekty internetowe. Od pierwszego polskiego portalu Wirtualna Polska w 1995 roku do rozwoju projektów AI w 2022.

Paweł Pieróg
Paweł Pieróg
Kierownik Działu Analiz i Wsparcia Sprzedaży
The Lorenz Bahlsen Snack-World

Ekspert w zakresie realizacji projektów optymalizacyjnych i rozwojowych. Posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z automatyzacją procesów.

Magdalena Pisarczyk-Czekaj
Magdalena Pisarczyk-Czekaj
IT Projects Director
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2017 roku pełni w firmie Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A funkcję Dyrektora Ds. Projektów IT.

Michał Robak
Michał Robak
Software Engineer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Od ponad dwóch lat w firmie Unima 2000 pełni stanowisko Software Engineer. Odpowiada za projektowanie i wdrażanie systemów opartych o mechanizmy AI. Specjalizuje się w architekturze systemów chatbotowych i voicebotowych.

Mariusz Suchan
Mariusz Suchan
Senior Developer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych. Specjalizuje się w obszarze badań i rozwoju nowych technologii.

Michał Trzęsiok
Michał Trzęsiok
Technical Sales
IBM

Specjalista z zakresu wielowymiarowej analizy danych, systemów uczących się (Machine Learning), modelowania matematycznego i sztucznej inteligencji.