O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Agnieszka Belowska-Gosławska
Agnieszka Belowska-Gosławska
Head of Robotics
Nordea

Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.

Adam Bujnowski
Adam Bujnowski
Kierownik Zespołu Rozwoju AI i Automatyzacji
PZU

Od 10 lat pracuje w projektach związanych z wdrażaniem zmian w systemach informatycznych. Wdraża zmiany głównie nastawione na automatyzację i optymalizację procesów.

Piotr Cekiera
Piotr Cekiera
Dyrektor ds. Sprzedaży
Applica

Konsultant ds. rozwoju biznesu i dyrektorem sprzedaży w Applica. Odpowiedzialny za rozwój biznesu w Europie.

Katarzyna Czyrkiewicz
Analityk RPA
Hapag-Lloyd AG

Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.

Mariusz Filipkowski
Mariusz Filipkowski
Co-founder
Evoqai

Od prawie 10 lat, tworzy systemy informatyczne bliskie biznesowi. Obecnie poza klasycznym programowaniem, zajmuję się sztuczną inteligencją i wplataniem uczenia maszynowego w procesy biznesowe.

Marek Golusik
Marek Golusik
Leader Centrum Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu
Santander Consumer Bank

Menadżer, ekonomista i mentor. Od 20 lat aktywny w branży finansowej, z bogatym i przekrojowym doświadczeniem w rolach Dyrektora Departamentu i Pionu, Członka Zarządu oraz v-ce Prezesa, głównie w podmiotach finansowych.

Wojciech Jarzembowski
Wojciech Jarzembowski
Menedżer ds. Nowych Technologii
Alior Bank

Projekt Manager wdrożenia projektu Conversational Intelligence od strony Alior Bank.

Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot 2.0) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, voicebot, chatbot, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i RPA.

Kaczmarski Piotr
Piotr Kaczmarski
CEO
Semper Paratus Legal House

Ceniony twórca nowatorskich rozwiązań. Obecnie zajęcie to zarządzanie organizacjami międzynarodowymi tak aby stworzyć możliwości współpracy przedsiębiorców i sztucznej inteligencji.

Jacek Kawalec
Jacek Kawalec
CTO
VoiceLab.Ai

Jacek Kawalec od 25 lat jest zaangażowany w projekty internetowe. Od pierwszego polskiego portalu Wirtualna Polska w 1995 roku do rozwoju projektów AI w 2022.

Mateusz Linda
Mateusz Linda
Dyrektor ds. RPA
Hapag-Lloyd AG

Mateusz ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy na styku biznesu oraz IT, od niedawna opiekując się globalnym Center of Excellence w obszarze RPA firmy Hapag-Lloyd.

Anna Maliszewska
Anna Maliszewska
Project Manager
TUZ Ubezpieczenia

Z branżą ubezpieczeń związana od 15 lat, na początku z obszarem Call Center, Obsługą klienta, a obecnie ze Wsparciem Sprzedaży.

Jan Nowak
Jan Nowak
CEO
BOTWISE

Janek jest założycielem i CEO startupu BOTWISE, który pozwala skrócić czas dostępu do informacji nawet o 90%. Od 10 lat w branży IT, gdzie buduje i rozwija zespoły developerskie i produktowe z mocnym naciskiem na efektywność procesową.

Anna Obrycka
Anna Obrycka
Junior Project Manager
EaaSi Carbon Limited

Absolwentka Wydziału Administracji PWSiP w Łomży. Aktualnie łączy studia informatyczne z pracą zdalną nad innowacyjnym projektem z branży energetycznej w UK.

Michał Owczarek
Michał Owczarek
Eksper ds. Innowacji
ING Bank Śląski

Pracę w ING Banku Śląskim rozpoczynał w zespole Architektury Korporacyjnej. Pracował także w roli Analityka Biznesowego w ING Banku w Luxemburgu. W chwili obecnej jest członkiem Centrum Eksperckiego ESG Innowacje.

Bartosz Gontarz
Bartosz Gontarz
Kierownik Zespołu Obsługi Procesów Technicznych
PZU

Od początku kariery zawodowej związany z obsługą procesów ubezpieczeniowych. W grupie PZU od 2009 roku. Odpowiedzialny za obszar technicznej obsługi szkód

Magdalena Pisarczyk-Czekaj
Magdalena Pisarczyk-Czekaj
IT Projects Director
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2017 roku pełni w firmie Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A funkcję Dyrektora Ds. Projektów IT.

Piotr Spaliński
Piotr Spaliński
Główny Inżynier
KGHM

Od 2011 roku pracuje na samodzielnych stanowiskach inżynierskich różnych szczebli w KGHM Polska Miedź SA w obszarze badań i rozwoju. Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa.

Karolina Stano
Karolina Stano
Senior Expert - Process Automation Development
ING Bank Śląski

Product Owner i Business Translator. Posiada duże doświadczenie w usprawnianiu i automatyzacji procesów, od kilku lat również w zakresie automatyzacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Adrian Starukiewicz
Adrian Starukiewicz
RPA Deweloper
Warta

Wywodzący się z Biznesu Developer RPA. Od 2019 roku w Zespole Raportowania i Automatyzacji Procesów. Wytwarza rozwiązania bazujące na dostępie wysoko i nisko-poziomowym z wykorzystaniem API oraz SQL.

Mariusz Suchan
Mariusz Suchan
Senior Developer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych. Specjalizuje się w obszarze badań i rozwoju nowych technologii.

Monika Ścibor-Staniszewska
Monika Ścibor-Staniszewska
Product Owner
Santander Consumer Bank

Product Owner w Tribe Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu w Santander Consumer Bank. Six Sigma Black Belt, Mentor, Certyfikowany Senior Manager ds. Zarządzania Procesami i Jakością.

Michał Trzęsiok
Michał Trzęsiok
Technical Sales
IBM

Specjalista z zakresu wielowymiarowej analizy danych, systemów uczących się (Machine Learning), modelowania matematycznego i sztucznej inteligencji.