O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Justyna Bagińska
Justyna Bagińska
Automation Programmer
Postmedia

Specjalista ds. automatyzowania procesów - z naciskiem na "Od wszystkiego", z doświadczeniem w HR i Back Office. Naprawia procesy w dużych i małych organizacjach poprzez optymalizacje i robotyzacje.

Agnieszka Belowska-Gosławska
Agnieszka Belowska-Gosławska
Head of Robotics
Nordea

Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.

Bartosz Borkowski
Bartosz Borkowski
Konsultant ds. robotyzacji procesów
Digital Teammates

Opowiedzialny za analizę potencjału robotycznego, development procesów, pomoc w rozwiązywaniu zadań trudnych, weryfikację standardów w wykorzystywanych technologiach, audyty procesów i zmian, a także rozwój dodatkowych funkcji Blue Prism.

Łukasz Borowiecki
Łukasz Borowiecki
CEO
10 Senses

Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych, obroniony w SGH. Łącznie posiada 10 lat doświadczenia w projektach data science oraz wykorzystujących dane w firmach konsultingowych oraz badań marketingowych. Jest autorem wielu publikacji dotyczących wykorzystania AI.

Adam Bujnowski
Adam Bujnowski
Kierownik Zespołu Rozwoju AI i Automatyzacji
PZU

Od 10 lat pracuje w projektach związanych z wdrażaniem zmian w systemach informatycznych. Wdraża zmiany głównie nastawione na automatyzację i optymalizację procesów.

Tomasz Bykowski
Tomasz Bykowski
Członek zarządu
Horus

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w firmie Horus, oferującej rozwiązania informatyczne do zarządzania oraz inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych dla dużych firm, pragnących usprawnić działania operacyjne i obsługę klientów.

Izabela Chmielewska
Izabela Chmielewska
Digital Solution Designer
Horus

Zajmuje się projektowaniem rozwiązań do automatyzacji procesów biznesowych klasy BPMS oraz RPA. W swojej pracy koncentruje się na jak najlepszym dostosowaniu procesów do specyfiki organizacji oraz użyteczności projektowanych rozwiązań.

Katarzyna Czyrkiewicz
Analityk RPA
Hapag-Lloyd AG

Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.

Mariusz Filipkowski
Mariusz Filipkowski
Co-founder
Evoqai

Od prawie 10 lat, tworzy systemy informatyczne bliskie biznesowi. Obecnie poza klasycznym programowaniem, zajmuję się sztuczną inteligencją i wplataniem uczenia maszynowego w procesy biznesowe.

Wojciech Furmański
Wojciech Furmański
Ekspert ds. robotyzacji procesów
Digital Teammates

Każdego dnia rozwiązuje trudne zadania pojawiające się w zespole, ustala standardy wykorzystywanych technologii, audytuje procesy wytworzone przez zespół, jest odpowiedzialny za rozwój dodatkowych funkcji Blue Prism, a także za rozeznanie w nowych technologiach.

Sylwia Gliwska
Sylwia Gliwska
Specjalista
PGE Obrót S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunku Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami. Stawia na ciągły rozwój i nie boi się wyzwań, dlatego swoje pierwsze kroki zawodowe w roku 2020 podjęła w firmie PGE Obrót S.A.

Paweł Gniewek
Paweł Gniewek
Senior Automation Specialist
Danish Crown GBS

RPA/.NET deweloper z 6 latami doświadczenia w międzynarodowych korporacjach. Praktyk automatyzacji w środowisku BPO/SSC. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w specjalizacji z zakresu prawa podatkowego.

Andrzej Goc
Andrzej Goc
Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych
Alior Bank

Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych w Alior Banku oraz certyfikowany deweloper RPA.

Marek Golusik
Marek Golusik
Leader Centrum Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu
Santander Consumer Bank

Menadżer, ekonomista i mentor. Od 20 lat aktywny w branży finansowej, z bogatym i przekrojowym doświadczeniem w rolach Dyrektora Departamentu i Pionu, Członka Zarządu oraz v-ce Prezesa, głównie w podmiotach finansowych.

Piotr Grządziel
Piotr Grządziel
Head of Automation RPA CoE Europe & CIS
Danone

Piotr Grządziel pracuje w firmie Danone jako IT & Data Business Systems Senior Manager - DBS Central Europe and Nordics. Piotr kieruje zespołem IT & Data Value Chain.

Zygmunt Hryniewicz
Zygmunt Hryniewicz
Dyrektor ds. sprzedaży
Intelligent Technologies

Aktywny i zaangażowany dyrektor sprzedaży. Swoją współpracę z klientem opiera na zaufaniu. Jego motto życiowe to "Obietnice dane to obietnice dotrzymane".

Oskar Jedynasty
Oskar Jedynasty
Dyrektor ds. Rozwoju Oprogramowania
ERGO Hestia

Od 2018 roku odpowiedzialny m.in. za zbudowanie i późniejsze zarządzanie zespołem automatyzującym procesy biznesowe w firmie.

Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot 2.0) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, voicebot, chatbot, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i RPA.

Aleksander Kania
Aleksander Kania
Sales Director
UiPath

Jeden z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce.

Marek Kamiński
Marek Kamiński
Head of RPA, Smart Automation and Lean Center of Excellence
Rockwell Automation

Swoje doświadczenie w RPA oraz Continuous Improvement zdobywał w międzynarodowych organizacjach sektora usługowego oraz bankowego. Przed 4 letnim doświadczeniem z branżą RPA odpowiadał m.in za poprawę efektywności procesów, architekturę korporacyjną oraz za budowanie świadomości procesowej.

Leszek Karpiński
Leszek Karpiński
Kierownik produkcji
Brintons Agnella

Kilkanaście lat doświadczenia w pracy na produkcji, aktualnie kierownik produkcji w Brintons Agnella.

Krzysztof Karaszewski
Krzysztof Karaszewski
Automation Solution Lead
HSBC

Obecnie pracuje na stanowisku Automation Solution Lead w HSBC gdzie jest odpowiedzialny za implementację takich technologii jak RPA, IA oraz SI w regionie EMEA oraz ASP.

Aleksandra Kazanowska
Aleksandra Kazanowska
Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów
Unilink

Wcześniej Specjalista ds. Administracji Sprzedaży, teraz Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów. Citizen Developer RPA w największej Multiagnecji w Polsce.

Artur Kowalewski
Artur Kowalewski
Product Owner / Starszy specjalista ds. automatyzacji procesów
mBank

Odpowiedzialny za optymalizowanie i upraszczanie procesów w mBanku. Product Owner i analityk, który lubi wcielać się w rolę dewelopera RPA.

Krystian Kozłowski
Krystian Kozłowski
Menedżer Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
Alior Bank

Menedżer Zespołu Robotyzacji w Alior Banku oraz certyfikowany deweloper RPA. Promotor Citizen Developmentu oraz organizator cyklu szkoleń Akademia Robotyzacji.

Michał Kruszyna
Michał Kruszyna
Specjalista ds. RPA
Morele.net

Od 3 lat zajmuje się automatyzacją w Morele.net. Obecnie odpowiedzialny za robotyzację działu zamówień.

Andrzej Kubiak
Andrzej Kubiak
Dyrektor ds. rozwoju
Pirxon

Przewodniczący Rady Nadzorczej PIRXON. Odpowiada za rozwój biznesu, poszczególnych produktów pod marką PIRXON i kieruje współpracą z Klientami.

Krzysztof Kuczkowski
Krzysztof Kuczkowski
Head of Intelligent Process Automation Delivery Team
Mindbox

Krzysztof, od ponad 10 lat, zajmuje się automatyzacją procesów, zaczynając od procesów przemysłowych przez automatyzację działań marketingowych, aktualnie całkowicie skupia się na automatyzacji procesów biznesowych.

Artur Kuraś
Artur Kuraś
Dyrektor operacyjny
Amnis Code

Dyrektor Operacyjny w spółce Amnis Code, Head of Software Development w Holding 1. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów oraz usług biznesowych.

Justyna Kwil
Justyna Kwil
Business Development Director
Omega Enterprise Services

Swoją karierę rozpoczęła w dużej korporacji GlaxoSmithKline. Aktywnie działa z platformą Qalcwise od 2015 r. i zautomatyzowała kilkaset procesów dla dużych Polskich przedsiębiorstw. Uważa, że no-code to przyszłość.

Mateusz Linda
Mateusz Linda
Dyrektor ds. RPA
Hapag-Lloyd AG

Mateusz ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy na styku biznesu oraz IT, od niedawna opiekując się globalnym Center of Excellence w obszarze RPA firmy Hapag-Lloyd.

Grzegorz Ludwin
Grzegorz Ludwin
RPA CoE Manager
Danish Crown GBS

10 lat doświadczenia w SSC, najpierw w finansach, następnie jako project manager oraz business analyst. Od 2019 w zespole RPA CoE w firmie Danis Crown GBS.

Tomasz Łysiak
Tomasz Łysiak
Dyrektor ds. Wdrożeń
Grupa PZU

Od ponad 18 lat związany z Grupą PZU. Swój rozwój zawodowy rozpoczął w Contact Center, z którym związany jest do dziś, od pracy konsultanta poprzez rolę menedżera do zarządzania rozwojem i utrzymaniem całości infrastruktury CC.

Tomasz Makowski
Tomasz Makowski
Programista
ERGO Hestia

Programista odpowiedzialny za zarządzanie usługami wystawianymi do sieci publicznej oraz integrację automatyzowanych procesów z systemami wykorzystywanymi przez organizację.

Michał Marlinga
Senior Vice President
Citibank

Aktualnie Head of CitiLean and Smart Automation Center w grupie Citibank. Doświadczony menedżer i konsultant z ponad 16-letnim doświadczeniem w transformacjach biznesowych i operacyjnych, usprawnianiu procesów i automatyzacji. Lean Six Sigma Master Black Belt i ekspert change management'u.

Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Starszy kierownik
Warta

Związany z doskonaleniem i automatyzacją procesów od ponad 14 lat. Od ponad 5 lat kieruje zespołami odpowiedzialnymi za rozwój obszaru automatyzacji w organizacjach z branży ubezpieczeniowej i finansowej.

Maciej Michalak
Maciej Michalak
Lead Software Developer
Horus

Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań automatyzujących i wspierających procesy biznesowe na platformie Bonita. Pełni rolę team leadera i konsultanta.

Anna Obrycka
Anna Obrycka
Junior Project Manager
EaaSi Carbon Limited

Absolwentka Wydziału Administracji PWSiP w Łomży. Aktualnie łączy studia informatyczne z pracą zdalną nad innowacyjnym projektem z branży energetycznej w UK.

Mirosław Pelc
Mirosław Pelc
Analityk biznesowy
PGE Obrót S.A.

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki. 15 letnie doświadczenie przy wdrażaniu projektów IT w MŚP, Specjalizacja w systemach klasy ERP i ERPII.

Bartosz Gontarz
Bartosz Gontarz
Kierownik Zespołu Obsługi Procesów Technicznych
PZU

Od początku kariery zawodowej związany z obsługą procesów ubezpieczeniowych. W grupie PZU od 2009 roku. Odpowiedzialny za obszar technicznej obsługi szkód

Wojciech Przybylski
Wojciech Przybylski
Senior Process Management Specialist
Allegro

Przez większą część kariery związany ściśle z ITSM i product managementem. Od 3 lat w Allegro odpowiedzialny za usprawnianie procesów, w dużej mierze z wykorzystaniem technologii RPA.

Mariusz Pultyn
Chief Technology Officer
Digital Teammates

Założyciel startupu Digital Teammates oferującego usługi automatyzujące zadania pracowników biurowych. Praktyk zwinnych metod wytwarzania oprogramowania oraz twórca odnoszących sukcesy zwinnych zespołów.

Witold Oleksa
Witold Oleksa
Właściciel
Finance Factory

Właściciel biura rachunkowego - Finance Factory, w którym nowe generacje i nowinki technologiczne są na porządku dziennym.

Maria Raczkiewicz
Maria Raczkiewicz
Intelligent Automation Senior Specialist
Onwelo

Doświadczona architektka rozwiązań klasy RPA, analityczka biznesowa i deweloperka, specjalizująca się w pracy w trzech wiodących technologiach RPA, odpowiedzialna za wdrażanie kompleksowych projektów w CEE oraz USA.

Adam Rataj
Adam Rataj
Change Director
Morele.net

Od kilku lat w roli Change Director odpowiada za zmiany w Morele.net. Prowadzi projekty w takich obszarach jak: merge z Litewską spółką Pigu, zmiana strategii sprzedażowej, optymalizacja pracy w BackOffice za pomocą robotów.

Kamila Pociech
Kamila Pociech
Analityczka biznesowa
Warta

W Warcie od ponad dekady, z czego prawie połowa w zespole automatyzacji procesów.

Bogdan Stanciu
Bogdan Stanciu
Process Mining Consultant
UiPath

RPA developer / Process Mining Consultant with UiPath, helps implementing Process Mining projects.

Dominika Sieroń
Dominika Sieroń
Head of Operations
3W Dystrybucja Budowlana

Specjalista ds. należności / Project manager ds. automatyzacji

Joanna Rychlicka
Joanna Rychlicka
Specjalista
MPWiK

Pełni rolę Ambasadora Robotyzacji w MPWiK S.A. we Wrocławiu (ewangelizuje i wdraża RPA w organizacji) - jest odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie Wirtualnym Zespołem Trenerów Robotów.

Andrzej Siwek
Head of Operations
mLeasing

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w mLeasing posiadający szerokie doświadczenie we wdrażaniu zmian procesowych, proceduralnych oraz narzędziowych.

Siuwak
Aleksandra Siwulska-Filar
Lider
MPWiK

Od ponad 10 lat zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, łącząc potrzeby biznesu i IT. Wdrażała system CRM, system do modelowania i publikacji procesów, system zarządzania dokumentacją, procesy na szynie integracyjnej.

prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Bartosz Sobolewski
Bartosz Sobolewski
CEO
Pirxon

Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z sukcesem wdraża rozwiązania IT w firmach polskich i zagranicznych, jak również w administracji publicznej. Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.

Marcin Springer
Marcin Springer
IT Service Manager
Allegro.pl

Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży internetowej. Obecnie odpowiedzialny za obszar Digital Workplace i RPA Center of Excellence w Allegro.pl

Adrian Starukiewicz
Adrian Starukiewicz
RPA Deweloper
Warta

Wywodzący się z Biznesu Developer RPA. Od 2019 roku w Zespole Raportowania i Automatyzacji Procesów. Wytwarza rozwiązania bazujące na dostępie wysoko i nisko-poziomowym z wykorzystaniem API oraz SQL.

Sebastian Szachnowski
Sebastian Szachnowski
Dyrektor ds. digitalizacji People Services
Volvo Group

Ekspert HRIS i automatyzacji. Promotor podejścia Citizen Development.

Arkadiusz Szot
Arkadiusz Szot
Dyrektor Biura Rozwoju Obsługi i Operacji
PKO BP

Menedżer z długoletnim doświadczeniem, jeden z Head of Robotics w PKO Banku Polskim. Lider wielu projektów strategicznych banku z zakresu wdrażania optymalizacji, digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów.

Tomasz Śmietana
Tomasz Śmietana
Kierownik Działu Windykacji
EXPRESS

Odpowiada za obsługę procesu windykacji, ocenę ryzyka kredytowego i kontrolę kredytu kupieckiego.

Tobiasz Śledziński
Tobiasz Śledziński
Business Transformation Project Manager
Ringier Axel Springer Polska

Od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą optymalizacją procesów. Doświadczenie zdobywał w firmach doradczych oraz dużych organizacjach. Od ponad dwóch lat pełni rolę Business Transformation Project Managera w Ringier Axel Springer Polska.

Monika Świerczewska
Monika Świerczewska
Product Owner
Grupa PZU

Z Grupą PZU związana od 7 lat. Karierę zawodową rozpoczęła jako Konsultant w Contact Center, obecnie jako Product Owner RPA zajmuje się optymalizacją procesów w Grupie.

Agnieszka Wilczek
Head of CoE
Ministerstwo Finansów

Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów MF, od 16 lat związana z branżą IT.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Doświadczony manager, od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT. Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca narzędzia do automatyzacji i robotyzacji procesów.

Magdalena Wysoczynskyj
Magdalena Wysoczynskyj
IT Delivery Manager
Grupa PZU

Kilkanaście lat doświadczenia w branży IT w zakresie zarządzania i dostarczania rozwiązań wspierających działanie biznesu. Specjalizacje w dziedzinie zarządzania projektami i zespołami wytwórczymi.

Marek Zieliński
Marek Zieliński
CTO
10 Senses

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z problemami związanymi z danymi i Data Science. Uczestniczył w projektach wdrożeń technologii związanych z Maszynowym Uczeniem, Sztuczną Inteligencją oraz Process Mining.