O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).

Tomasz Bykowski
Tomasz Bykowski
Członek zarządu
Horus

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w firmie Horus, oferującej rozwiązania informatyczne do zarządzania oraz inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych dla dużych firm, pragnących usprawnić działania operacyjne i obsługę klientów.

Marcin Grotowski
Kierownik ds. Rozwoju Procesów Biznesowych
No Limit

Od ponad 7 lat zajmuje się modelowaniem procesów i wytwarzaniem oprogramowania wspierającym funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pracując na pograniczu Biznes-IT skutecznie tworzy mosty zacierając granicę między wspomnianymi światami.

Waldemar Kapica
Waldemar Kapica
Oracle APEX Developer
Pretius Low-Code

Scrum Master, programista z ponad 10 letnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu aplikacjami z branży telekomunikacyjnej, mediowej i logistycznej.

Adam Kasperowicz
Adam Kasperowicz
CIO
VAN group

Od ponad 20 lat związany z Grupą VAN, w której odpowiada za obszar IT. W ostatnich latach zainicjował szereg zmian w organizacji IT, które wspierają cyfrową transformację firmy.

Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
Prezes zarządu
Archman

Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Radosław Majer
Radosław Majer
Key Account Manager
Webcon

Manager z kilkunastoletnim doświadczaniem na styku biznesu i nowych technologii, które zdobywał podczas projektów realizowanych w największych firmach w Polsce.

Mirosław Pencak
Mirosław Pencak
Dyrektor IT
ZPC Otmuchow

Menadżer, architekt IT i konsultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze IT.

Agata Skowrońska-Domańska
Agata Skowrońska-Domańska
Dyrektor ds. planowania strategicznego
Echo Investment

Agata Skowrońska-Domańska jest dyrektorem ds. planowania strategicznego w Echo Investment od 2017 roku. W kwietniu 2021 roku objęła również stanowisko członka zarządu S.A. firmy Archicom.

prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Adrian Starukiewicz
Adrian Starukiewicz
RPA Deweloper
Warta

Wywodzący się z Biznesu Developer RPA. Od 2019 roku w Zespole Raportowania i Automatyzacji Procesów. Wytwarza rozwiązania bazujące na dostępie wysoko i nisko-poziomowym z wykorzystaniem API oraz SQL.

Mateusz Tajak
Mateusz Tajak
Business Process Consultant
GGS IT Consulting

Konsultant i Business Development Manager, wspierający klientów GGS IT Consulting. Skupiony na rozwiązaniach technologicznych wspierających transformację cyfrową.